Kosenie trávy a pozemkov Trenčín

Kosenie pozemkov

Hľadáte niekoho na kosenie svojho pozemku, záhrady, lúky ? 

Gratulujeme, ste na spravnom mieste.  

Kosíme všetky pozemky v lokalite Trenčín a okolí za rozumné ceny.  Mame niekoľkoročné skúsenosti s kosením pozemkov, vrátane vysoko zanedbanych záhrad s náletovými drevinami a trávou nad 20 cm.  Disponujeme profesionálnou technikou a dokážeme si poradiť. 

Okraje pozemkov pri chodníkoch a betónovych oddeľovačoch profesionálne zastrihneme, v angličtine sa to nazýva edging. 

Pre bližšie informácie a konkrétnu nezávaznú ponuku nam zašlite dopyt vrátane metrov pozemku, ozveme sa Vam emailom alebo telefonicky čo najskor, maximálne do 24 hodín v pracovné dni. 

Zadajte Dopyt

Kosenie pozemkov počas letných mesiacov je nutné realizovať v pravidelných intervaloch. Napomáha to lepšiemu vývoju trávneho porastu a vrámci pravidelného kosenia dokážeme poskytnúť aj lepšie ceny. 

P.s – Ceny sa pohybujú od 40 EUR za výjazd do 1400m2 pozemku a extra služieb podľa dohody.

NAJLEPŠIE KOSENIE V LOKALITE TRENČÍN

Garancia Kvality

Garantujeme, že váš trávnik bude vyzerať tip top. Všetko pokosíme, upravíme a po sebe aj upraceme. 

Ak s nami nebudete spokojní, dajte nám vedieť, aby sme mohli vylepšit čo sa dá. 

Aj keď si myslíme, že to sa nestane, pretože sme najlepší na kosenie pozemkov a záhrad v regióne Trenčín a okolí. 

ZAUJÍMAVÉ VIDEÁ o KOSENÍ 

Kosenie Trenčín a okolie

Hodnotenia klientov

Ako to cele prebieha

V prvom rade nám prostredníctvom formulára vyššie zašlite dopyt, vrátane veľkosti pozemku. Okrem veľkosti pozemku budeme zohladňovať aj výšku trávnatého porastu, sklon pozemku, extra požadované služby. 

Do 24 hodin sa vám ozveme s cenovou ponukou na základe dopytového formulára, dohodneme daľšie detaily kosenia a dátum, kedy prídeme. 

Prídeme a pokosíme. V prípade, že požadujete kosenie v pravidelných intervaloch, dohodneme na mieste aj v akom čase budeme chodiť upravovať váš pozemok. 

ZAUJÍMAVOSTI a DETAILY ÚPRAVY POZEMKOV 

Špecialisti na kosenie – ste v správnych rukach

Malé okienko o kosení trávnych betónovych okrajov  špecializovanou technikou na tento účel…tzv. edger. 

Kosenie okrajov trávnatych ploch sa v našich končinach veľmi neuchytilo, aj keď je to veľká škoda. Neupravené kraje trávnatych ploch nepripievaju k celkovemu dobremu dojmu. 

Video v pravo alebo nižšie lepšie približuje tzv. edging pri trávnatých plochách.

Orezanie  okrajov treba robiť štandardne, ako prvé pri začatí kosenia pozemku. 

EXPERTI NA KOSENIE 

NÁŠ DREAM TEAM NA KOSENIE POZEMKOV V REGIÓNE TRENČÍN

Zero Turn Kosačka

DirektorZáhradný Traktor

Expert na veľké pozemkyMotorová Kosačka

Expert na dokončovanie


Edger

Expert na okraje

Čistič

Konečné dočistenie

Ako popredná spoločnosť na kosenie a úpravu trávy a pozemkov v Trenčíne máme dlhoročné skúsenosti s kosením a úpravou pozemkov v Trenčíne a okolí. 

Začínali sme pomaly, ale teraz obsluhujeme klientov od malých rodinných domov po veľké obchodné a logistické centrá.

Požiadajte o cenovú ponuku. 

Budeme sa snažit vám pomôcť v oblasti kosenia trávy a pozemkov vo všetkých regiónoch Slovenska.  

Takýto Trávnik chcem & čo treba urobiť

Ak chcete mat perfektný trávnik, jedna z najjednoduchších vecí, ktoré možete spraviť, je pravidelné kosenie. Počas letnej sezóny je nutné trávnik kosiť v pravidelných intervaloch, tyždenne alebo v 2 týždňových intervaloch. 

Ak je váš trávnik v súčasnom stave nevyhovujúci, obsahuje veľa buriny alebo je nerovný, je dobré uvažovať o vyfrézovaní terénu a prípravu pôdy na zasiatie nového trávnika

FAQ

Najpopulárnejšie Otázky

Kosenie zahŕňa štandardne celé pokosenie dohodnutého pozemku, plus extra služby, ak sa na takýchto s klientom dohodneme. Medzi extra sluzby považujeme edging (orezávanie okrajov trávnika ). Štandardne pozemomok upraceme po dokončení kosenia s využitím blowera, zbytkovú trávu vyfúkame z betónových plôch. Samozrejme, ak požaduje klient iné špecifické práce, vieme sa na takýchto dohodnúť ak je to v našich technických možnostiach. 

Prvotný moment je zaslanie vašeho dopytu na našu adresu prostredníctvom formulára na tejto stránke. Následne sa vám ozveme do 24 hodín v pracovné dni…telefonicky ak zanecháte telefónne číslo alebo emailom. Dohodneme sa na ďalšom postupe a termíne kosenia.  V dohodnuty den prídeme, pokosíme, očistíme a v prípade, že sme sa dohodli na pravidelných navštevách, prídeme v  ďalšie dohodnuté dni…spravidla o týždeň alebo o dva. 

Od základného kosenia trávnatého pozemku poskytujeme podľa dohody aj ďaľšie služby, ako čistenie zarastených pozemkov, odstraňovanie náletových drevín, edging pozemkov a všetky potrebné služby pre váš skvelo vyzerajúci pozemok. Všetko záleží na dohode. 

Základná sadzba je 40 EUR do 1400 metrov pozemku, pri tráve do 20 cm. Viac zarastené pozemky, prípadne náletové dreviny alebo sváhové, nerovné pozemky naceňujeme individuálne. Stačí keď nám pošlete jednu alebo dve aktuálne fotky pozemku a dáme vám vedieť. 

 

Áno, je to možné. Každopádne, tráva počas vegetačného obdobia rastie veľmi rýchlo, preto vám odporúčame kosiť minimálne raz za dva týždne. Zároveň je potrebné pozemok pokosiť pred ukončením vegetačného obdobia a pripraviť ho na zimu. 

 

Čas kosenia záleží na viacero faktoroch…od členitosti pozemku, rovnosti, výšky trávneho porastu, prípadne iných prekážok. Ak je pozemok štandardne rovný bez nejakých zvláštností a môzeme použit nášho zero turn experta na kosenie, tak 1000 m2 pozemku pokosíme do pol hodiny. Čas sa zvyšuje, ak musíme použiť malú kosačku, prípadne vyžínač na kosenie krajov trávy a nedostupné časti pozemku pre traktorovú kosačku.